Bugun...


Ali AŞAR


Facebookta Paylaş

AKP’ de SESSİZ BEKLEYİŞ VE TEDİRGİNLİK!.
Tarih: 29-09-2017 07:16:00 Güncelleme: 29-09-2017 07:16:00


Ak Parti Karabük’te Tahammülsüz bir Temayülle yola çıkarken bir yandan kırp dökmek, diğer yandan, görev bekleyen insanları yorgun düşürdü.

Metal yorgunluğunun tüm teşkilatları sardığı bir ortamda, yeniden yapılanmak için radikal bir karar alan Ak Parti Genel Başkanı Erdoğan, sık bir şekilde teşkilatları için metal yorgunluğunu gündeme taşırken, Karabük’te istifa ettirilen, İl Başkan ve Yönetiminin yerine yenilerinin atanması adına yapılan Tahammülsüz temayül yoklamasından da hala bir ses çıkmazken, yeni atanacak İl Başkanının en azından eski Başkan Sayları aratmamak için bekleyiş sürüyor.

Ak Parti Karabük’te 17 isim üzerinde İl Başkanlığı için Temayül yoklaması yaparken, Yenice Belediye Başkanı ve İl Genel Meclisi üyelerini oylamaya davet etmeyerek Tahammülsüzlük örneği gösterirken kamuoyunda da çok ciddi tepkiler almıştı.

Ak Partide sessiz bekleyiş devam ederken, parti içi ve parti dışında yer alan Ak Partililer kendi içlerinde adeta seçim toto oynarken bir yandan da kulaklarını Genel merkezden gelecek habere çevirmiş durumdalar.

Sanırım Ak Parti Genel Merkezi toplumun geniş kesiminin üzerinde yoğunlaştığı isimlerden birini İl Başkanı olarak atamayacak ve sürpriz bir isimin İl Başkanı olarak atanmasından sonra da Ak Partiye gönül vermiş insanlar ciddi bir hayal kırıklığı yaşarken, muhalefet partileri de sanırım bu sürpriz atamayı da davul zurna ile karşılayacaklar gibi geliyor.

Ak Parti’de sesiz bekleyiş ve tedirginlik hakim olurken, bu bekleyişin ilerleyen zamanda olumsuzluğa dönüşmemesi gerekiyor.

Her geçen gün yaprak dökümünün devam ettiği Ak Partide fırtına öncesi sessizliğin pek hayra alamet olduğu söylenemez.Bu yazı 14190 defa okunmuştur.

YAZARIN DİĞER YAZILARI

ÇOK OKUNAN HABERLER
YAZARLAR
VİDEO GALERİ
  • ONEL
    resim yok
  1. ONEL
VİDEO GALERİ
YUKARI